2014: Podsumowanie i TOP 10

Zakończył się bardzo ciekawy rok dla galerii ecki. Udało nam się stworzyć elektroniczny katalog większości prac, które posiadamy w naszej kolekcji. Zbudowaliśmy niniejszą stronę – galerię internetową. Naszą stronę na Facebooku polubiło już 100 użytkowników. To nasze pierwsze kroki i chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom które nas wspierały oraz tym które zainteresowały się naszymi działaniami i samymi dziełami sztuki.

W nowym roku planujemy dodać pozostałe obrazy z naszej kolekcji do elektronicznego katalogu i niniejszej galerii.

Zachęcamy również do zakupów dzieł z naszej galerii. Wszystkie obrazy, grafiki i litografie przeznaczone na sprzedaż mają już dodaną stosowną informację. Jeśli podoba Wam się jakaś praca to zachęcamy do przesyłania zapytań o ceny i inne szczegóły, które Was interesują. Ceny podlegają negocjacjom. Małe obrazki malowane akwarelami lub gwaszem można kupić już od 150 PLN. Ceny litografii zaczynają się od 200 PLN. Wyceny wszystkich dzieł przygotowujemy na podstawie porównania z cenami podobnych dzieł tych samych artystów w innych galeriach i wartości uzyskanych na aukcjach.

Jeśli chcielibyście zakupić jakieś dzieło to istnieje możliwość obejrzenia go na żywo w Warszawie w uzgodnionym terminie.

A oto lista 10 najczęściej oglądanych obrazów w 2014 roku:

1. „Poranek  w gibach” – Benedykt Kroplewski

2. „Pejzaż z jeziorem” – Aleksander Griszkiewicz

3. Bez tytułu -Arvydas Kasauskas

4. „Pejzaż”- Arvydas Kasauskas

5. „Poranek” – Silvija Drebickaite

6. „Jezioro zelwa” – Aleksander Griszkiewicz

7. „Stary młyn” – Viktor Nemstov

8. „Pejzaż 2”- Arvydas Kasauskas

9. „Auksimis vilnius”- Silvija Drebickaite

10. „Biala lilja” – Silvija Drebickaite

Zapraszamy!